KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486603
nr 1348 6603
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, monogramsignerad, Slädfärd. Olja på duk, 63x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:49:32
21/9 18:17:49
100 kr
21/9 18:46:32